Turkiye

Mezunlarımız

Mezun ağımıza katılın

Mezunlara Özel

Meridyen mezunu olarak, Türkiye genelindeki liderlerimizle ve dünya genelindeki bütün Common Purpose programlarımızın mezunlarıyla iletişim kurabilirsiniz. Meridyen Programı mezunlarımız, yıl boyunca gerçekleştirelen çeşitli mezunlar etkinliklerinde bir araya gelme, deneyimlerini paylaşma ve yeni network ağları geliştirme şansına sahip olurlar.

Common Purpose Türkiye eğitimleri hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

burcu.sahbaz@commonpurpose.org.tr

Mezun Buluşmaları

Meridyen mezunları program bittikten sonra da buluşmaya, bir arada projelerde çalışmaya ve sosyal aktivitelerde bir araya gelmeye devam ediyorlar.

Meridyen mezunları belirli dönemlerde sosyal aktivitelerde bir araya gelerek iş hayatının stresini biraz da olsa birlikte üzerlerinden atmaya çalışırlar.

Her biri bir Meridyen mezunu tarafından organize edilen bu buluşmalar bazen bir akşam yemeği, bazen bir bowling turnuvası, bazen bir fasıl yemeği, bazen bir sabah kahvaltısı ve bazen de 80'ler partisi gibi birbirinden çok farklı şekillerde olabiliyor.

Meridyen programı mezunu liderlerimiz mezuniyetlerinin ardından da bir araya gelerek birlikte gerçekleştirecekleri yeni projeler üzerine toplantılar yapmaktalar.

Bu sosyal aktiviteler ve toplantılar sayesinde mezunlarımız birbirinden kopmayarak birlikte güzel projelere imza atmaya devam ederken bir yandan da her program sonrasında yeni mezunların katılımıyla sayıları gitgide artmaktadır.

105,000

1989’dan beri dünya genelinde Common Purpose programlarından mezun oldu.

Contribute

Mezunlar, bir programa konuşmacı, panel üyesi veya ziyaretçi olarak katkıda bulunabilirler. Katkıda bulunmak ve daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

burcu.sahbaz@commonpurpose.org.tr