Turkiye

Mezunlarımız

Mezun ağımıza katılın

Mezunlara Özel

Meridyen mezunu olarak, Türkiye genelindeki liderlerimizle ve dünya genelindeki bütün Common Purpose programlarımızın mezunlarıyla iletişim kurabilirsiniz. Meridyen Programı mezunlarımız, yıl boyunca gerçekleştirelen çeşitli mezunlar etkinliklerinde bir araya gelme, deneyimlerini paylaşma ve yeni network ağları geliştirme şansına sahip olurlar.

Common Purpose Türkiye eğitimleri hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

burcu.sahbaz@commonpurpose.org.tr

Mezun Buluşmaları

Meridyen mezunları program bittikten sonra da buluşmaya, bir arada projelerde çalışmaya ve sosyal aktivitelerde bir araya gelmeye devam ediyorlar.

Meridyen mezunları belirli dönemlerde sosyal aktivitelerde bir araya gelerek iş hayatının stresini biraz da olsa birlikte üzerlerinden atmaya çalışırlar.

Her biri bir Meridyen mezunu tarafından organize edilen bu buluşmalar bazen bir akşam yemeği, bazen bir bowling turnuvası, bazen bir fasıl yemeği, bazen bir sabah kahvaltısı ve bazen de 80'ler partisi gibi birbirinden çok farklı şekillerde olabiliyor.

Meridyen programı mezunu liderlerimiz mezuniyetlerinin ardından da bir araya gelerek birlikte gerçekleştirecekleri yeni projeler üzerine toplantılar yapmaktalar.

Bu sosyal aktiviteler ve toplantılar sayesinde mezunlarımız birbirinden kopmayarak birlikte güzel projelere imza atmaya devam ederken bir yandan da her program sonrasında yeni mezunların katılımıyla sayıları gitgide artmaktadır.

Common purpose 360

Common Purpose 360, dünyanın herhangi bir yerinde Common Purpose programlarını tamamlamış kişilerden oluşan bir gruptur. Common Purpose 360, hem ulusal hem uluslararası, zaman ve yer sınırlamalarına bakmaksızın mezunlara birbirlerini bulma, buluşma ve fikir alışverişinde bulunabilme imkanı sağlar. 

Common Purpose 360, 30000 kişiden oluşan, güçlü, içinde çeşitliliği barındıran, farklı becerileri, ilgi alanlarını ve liderlik deneyimlerini içeren ve sürekli büyüyen bir havuzdur. Mezunlar birbirlerine bu web sayfasında ulaşabilmekte ve iletişime geçmekteler. Mezunlar burada birbirleriyle uluslarası bağlantılar kurup fikir alışverişi yapabilme, birbilerinden yardım isteyebilme ve birlikte çalışabilme imkanı bulmaktalar.

Common Purpose 360, hızla büyüyen ve dışa dönük bakış açısına sahip uluslararası toplulukların iletişimini güçlendirmektedir.

90,000

1989’dan beri dünya genelinde Common Purpose programlarından mezun oldu.

Contribute

Mezunlar, bir programa konuşmacı, panel üyesi veya ziyaretçi olarak katkıda bulunabilirler. Katkıda bulunmak ve daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

duygu.ozcan@commonpurpose.org.tr