Turkiye

Kuruma Özel Programlarımız

Common Purpose dünya genelinde kurumlara özel eğitimler yapmaktadır. Kurum çalışanlarına yönelik "Yetkilerinin Ötesinde Liderlik" eğitimleri organize edilmektedir.

Kurumların istekleri, talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda her kuruma özel eğitimler tasarlayan Ortak İdealler Derneği,  eğitim gerçekleştirilen kurumlardaki çalışanların iş dünyasında ve sivil toplumda etkin bir lider olabilmeleri için gerekli beceri ve kişisel farkındalıklarını geliştirir ve onlara bunu sağlayacak vizyon, beceri ve güveni sağlar.

‘Yetkinin Ötesinde Liderlik’ yapabilen yöneticilerin hem kurumlarında hem de toplumda problemleri çözme ve değişim yaratma konusunda daha etkin olduklarına inanıyoruz.

Kuruma Özel Programlarımız 

Common Purpose Türkiye/Ortak İdealler Derneği’nin Kuşaklararası İletişimi Güçlendirmek için Dinamo Danışmanlık’ın Desteği ile Tasarladığı “Senior- Junior” İnteraktif Programı

Yetkinin Ötesinde Liderlik konseptinin tanıtıldığı ve yetkin olmadan etkin olmak üzerine çalışmaların uygulandığı bir programdır.

Daha Güçlü Bir Yönetici Takımı İçin Common Purpose Türkiye Tarafından Özel Tasarlanan “Empatrophy” Eğitim Programı. 

Kariyerlerinin başındaki genç liderler için özel olarak hazırlanmış bir Ortak İdealler Derneği Programı.

3 konsepti de içeren (Yetkinin Ötesinde Liderlik, Kapsayıcı Liderlik(farklılıkları kapsayıcı) ve Sosyal Sorumluluk), ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak profesyonel Common Purpose ekibi tarafından hazırlanan özel tasarım programlardır.

Detaylı bilgi almak için aysegul.gurerk@commonpurpose.org.tr mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.