Turkiye

Korona Virüsü (COVID-19)

Ülkemizde ve dünya genelinde eşi görülmemiş bir dönemden geçiyoruz ve bu zamanlarda gerçek liderliğin özellikle tüm insanların sağlığını ve güvenini sağlamak için ne kadar önemli ve gerekli olduğunu görüyoruz.

Covid -19’un (Coronavirus) dünyada hızla yayılmaya devam ettiği ve Yetkinin Ötesinde Liderliğin öneminin çok daha arttığı bu zorlu günlerde Common Purpose Türkiye/Ortak İdealler Derneği olarak sosyal mesafenin süreç içindeki önemini çok iyi biliyoruz. Bu sebeple dünyadaki bazı Common Purpose ülkelerinde (İngiltere, Amerika, Hong Kong, Almanya ve İrlanda) olduğu gibi Türkiye'de yüz yüze eğitimlerimize geçici olarak ara veriyoruz. Sizlerin ve toplumumuzun sağlığı için ülkemizdeki mevcut duruma göre alınan tüm önlemlere ve kararlara uymaya devam edeceğiz. Şu an bizim için katılımcılarımızın, personelimizin, tüm destekçilerimizin ve toplumumuzun sağlığı ve güvenliği en önemli önceliğimizdir.

Ayrıca tüm personelimizin sağlığını yakından takip etmekte olup, bu sebeple 13 Mart 2020 tarihinden itibaren Covid-19 salgını sebebiyle ofisimiz kapalıdır.

Süreçle ilgili sürekli takipte olup sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Sağlıklı günlerde bir arada olmak dileğiyle.